Клапан запобіжний
https://melcom.com.ua/uk/compressors/klapan-predohranitelnyj/

Станція УГЗС.М

ПрАТ “Мелітопольський компресор” – провідне підприємство СНД у сфері компресоробудування.

Велика увага на підприємстві приділяється якості продукції. З 1996р. на заводі працює випробувальна лабораторія, акредитована на технічну компетентність в системі УкрСЕПРО в області компресорного устаткування, вакуум-насосів і запасних частин до них. Атестат акредитації № UA 6.001. T. 365. Вся продукція підприємства проходить сертифікаційні випробування. Якість підтверджується сертифікатом відповідності вимогам безпеки УкрСЕПРО, визнаним в країнах СНД.

Продукція, що поставляється для атомних електростанцій, сертифікована Росатоменергонадзором.
Продукція, для суднобудування і судноремонту, поставляється з сертифікатом Російського Морського Регістру Судноплавства.

Про високу якість продукції підприємства свідчить його нагородження Знаком якості «Вища проба» Національної програми «Лідери XXI століття».
Система управління якістю підприємства сертифікована по ISO9001: 2008.

Для зручності споживачів підприємством створені представництва в Росії, Туркменістані, Україні, Молдові.

Поряд з вищевикладеним, належить вирішення безлічі завдань, намічених фахівцями заводу, по вдосконаленню своєї заводом продукції. Цей процес є органічною складовою функціонування підприємства. Вибір перспективного напрямку розвитку продукції, правильна постановка завдань і знаходження оптимальних рішень – принципова позиція ПрАТ «Мелком» – лідера компресорного виробництва в Україні і країнах СНД.

×

Зворотній зв`язок

Відправте дані, які вказані у формі. Ми зв`яжемось з Вами найближчим часом для уточнення даних щодо замовлення.


×
×