Головна
https://melcom.com.ua/uk/

ПРАТ "Мелітопольский компресор"

Компресори

від ПРАТ "Мелітопольский компресор"

У каталог
about-image

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ПРО ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПрАТ "МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ КОМПРЕССОР

Продукція підприємства відома і добре зарекомендувала себе в багатьох країнах світу. ПрАТ «Мелком» має багаторічний досвід поставок обладнання в усі держави СНД, і в більш ніж 40 країн далекого зарубіжжя, серед яких Німеччина, Великобританія, Італія, Голландія, Португалія, Греція, Фінляндія, Чехія, Угорщина, Китай, Індія, Індонезія, Куба і інші країни.

До теперішнього часу на території СНД експлуатується велика кількість компресорів КСЕ-5, КСЕ-5М. Це найпоширеніші компресори загальнопромислового призначення, що випускалися підприємством в останні 50 років.

У середині 70-х років виникла необхідність автоматизувати ці компресора і на базі компресора КСЕ -5м був розроблений компресор 4ВУ1-5 / 9. Оснащення компресора системою автоматики дозволило розширити сферу застосування компресорів за рахунок інтегрування їх до складу різних автоматизованих комплексів в нафтогазовидобувній, хімічної, машинобудівної, зернопереробної, цукрової та інших галузях промисловості. Зменшилися витрати на обслуговування компресорів і витрата електроенергії.

Детальніше

Наша продукція

Наші сертифікати

Відгуки

На постоянной основе закупаем НАСОСЫ ВАКУУМНЫЕ типа ДВН.  Заказы были выполнены (доставлены) в оговоренные сроки.

АТ «ПКТБ« ЕЛЕКТРОТЕХМОНТАЖ »Україна, м. Харків Відділ реалізації та маркетингу

Впечатление о сотрудничестве с компанией самые положительные. Заказ выполнен в срок, товар соответствует той информации, которая представлена на сайте. Спасибо!

ПрАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат» Відділ логістики

ООО “ЭлеваторПромСервис” выражает благодарность ЧАО “МЕЛКОМ” за качественную и оперативную работу по производству компрессорного оборудования. Мы довольны сотрудничеством и собираемся работать и впредь.

ТОВ "ЕлеваторПромСервіс" Відділ постачання
×

Зворотній зв`язок

Відправте дані, які вказані у формі. Ми зв`яжемось з Вами найближчим часом для уточнення даних щодо замовлення.


×
×