Головна
https://melcom.com.ua/uk/

ПРАТ "Мелітопольский компресор"

Компресори

від ПРАТ "Мелітопольский компресор"

У каталог
about-image

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ПРО ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПрАТ "МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ КОМПРЕССОР

Продукція підприємства відома і добре зарекомендувала себе в багатьох країнах світу. ПрАТ «Мелком» має багаторічний досвід поставок обладнання в усі держави СНД, і в більш ніж 40 країн далекого зарубіжжя, серед яких Німеччина, Великобританія, Італія, Голландія, Португалія, Греція, Фінляндія, Чехія, Угорщина, Китай, Індія, Індонезія, Куба і інші країни.

До теперішнього часу на території СНД експлуатується велика кількість компресорів КСЕ-5, КСЕ-5М. Це найпоширеніші компресори загальнопромислового призначення, що випускалися підприємством в останні 50 років.

У середині 70-х років виникла необхідність автоматизувати ці компресора і на базі компресора КСЕ -5м був розроблений компресор 4ВУ1-5 / 9. Оснащення компресора системою автоматики дозволило розширити сферу застосування компресорів за рахунок інтегрування їх до складу різних автоматизованих комплексів в нафтогазовидобувній, хімічної, машинобудівної, зернопереробної, цукрової та інших галузях промисловості. Зменшилися витрати на обслуговування компресорів і витрата електроенергії.

Детальніше

Наша продукція

Призначені для зарядки бортових систем літальних апаратів киснем, азотом або повітрям.Станції УГЗС.М і установки УКВД складаються з одноступінч...
Призначений для комплектації станцій УГЗС.М і установок УКВД, а також може використовуватися як самостійний виріб з додатковим оснащенням приводом,...
Станції газозарядні призначені для заправки перепуском різніх об'єктів газоподібнім азотом, повітрям або кисня лещата від 2,4 до 30,0 МПа (від 24 д...
Вся продукція

Наші сертифікати

Відгуки

На постоянной основе закупаем НАСОСЫ ВАКУУМНЫЕ типа ДВН.  Заказы были выполнены (доставлены) в оговоренные сроки.

АТ «ПКТБ« ЕЛЕКТРОТЕХМОНТАЖ »Україна, м. Харків Відділ реалізації та маркетингу

Впечатление о сотрудничестве с компанией самые положительные. Заказ выполнен в срок, товар соответствует той информации, которая представлена на сайте. Спасибо!

ПрАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат» Відділ логістики

ООО “ЭлеваторПромСервис” выражает благодарность ЧАО “МЕЛКОМ” за качественную и оперативную работу по производству компрессорного оборудования. Мы довольны сотрудничеством и собираемся работать и впредь.

ТОВ "ЕлеваторПромСервіс" Відділ постачання
×

Зворотній зв`язок

Відправте дані, які вказані у формі. Ми зв`яжемось з Вами найближчим часом для уточнення даних щодо замовлення.
×
×